3.august 2022 korraldasime jälle koostöös Karksi Kultuuriseltsi ja Karksi Haridusseltsi liikmetega ühise õppesõidu. Sel korral oli teemaks tervis ja tervislik toitumine.
Külastatavad kohad:  Tamme talu ürdiaed, Panga talu pärandroosid ja apiteraapiamaja, vahepõikega Liblikatemaja oma troopiliste elanikega. Igal reisil peab olema ka kultuuri ja ajalugu ning sel korral oli selleks Tõstamaa mõisa külastus kohaliku giidiga. Väga põnevate ajalookildude edastamine energilise giidi poolt, kes samas koolis õpetaja. Küll neil õpilastel võib põnev olla. Ja seejärel oli tšilline Metste talu külastus. Jällegi põnevust ja uudistamist kui palju ning veel koos talutoodete degusteerimistega.Setomaa on täielik eksootika. Eriti siis, kui sinna sattuda mõnel tähtpäeval. Aga tasub igal päeval minna.
Käisime seal 15.juulil 2021.aastal Karksi Kultuuriseltsi ja Karksi Haridusseltsi liikmetega. Kuigi oli tegemist vaid 1-päevase ringreisiga, siis uudistamist oli palju. Külastasime Seto Talumuuseumi, kohtusime Mikitamäe eakate seltsiga, tutvusime tsässonitega koos kohaliku giidiga Laossina külast. Kõhu saime täis süüa kuulsas Taarka Tarõs ja veinid degusteeritud Uue-Saaluse veinitalus.
Meie reisigrupp koosnes enamuses eakatest inimestest, kes vaatamata palavale päevale (+30) väga hästi sõidule vastu pidasid. Aga meil oli sõiduks väga korralik buss koostööpartnerilt "Hansaliinid".

Vaata fotojäädvustusi. Pildile vajutades avanevad need suuremalt