Korraldame reise (k.a.õppereise) erinevatele sihtgruppidele. Nii vanuseliselt kui huvialadelt lähtuvalt. Meil ei ole stamp-programme, vaid igale reisile läheneme individuaalselt ja igal aastal on reisikavades muudatused. Reisime nii Eestis kui Euroopas.  

Meie reisid on rahulikus tempos. Eelkõige tähendab see seda, et mitmepäevastel sõitudel pigem päev kauem, kui kiirustades tormates ühelt vaatlusobjektilt teisele.

Meie käsutuses on mugav reisibuss firmalt, kes garanteerib alati ka ootamatuste juhtumite               lahendused. Oleme Hansaliinidega (endised Mulgireisid) teinud koostööd juba alates 2008.

Meie majutused on alati mugavates hotellides (2-kohalised toad, soovi korral 1-sed või peretoad) koos korraliku hommikusöögiga.

Kuidas oleme reisinud, sellest saab väikese ülevaate ajaloo lehelt. 

RosenReisid ja Maaelureisid  (ametliku nimega reisikorraldajaks MTÜ Alustame Algusest) on eelkõige pereettevõtmine. Oleme oma perega reisifanaatikud.  Oma vaba aja ja vabad ressurssid jaotame     reiside vahel, sest sealt saadavad emotsioonid jäävad sinuga elu lõpuni ja neid ei võta meilt keegi.

 Meie reiside märksõnad - maaelureisid ja mesindusreisid. Erinevate riikide väikelinnad, maaelu ja mõnikord ka pealinnad.

Võib öelda, et meie jaoks on reisimine nagu "ravimatu" haigus - vajud järjest sügavikku, aga     õnneks meeldivasse.

Seda meeldivat sügavikku tahame aga tutvustada kõigile toredatele reisihuvilistele.


Chris - reisijuht alates 2013.aastast.
Enda reisimise kogemus alates 2000.aastast: Jaapan, Hiina, Hongkong, Itaalia, Hispaania, Bulgaaria, Kreeka, Ameerika Ühendriigid, Inglismaa, Prantsusmaa, Šveits, Filipiinid, Tšehhimaa, Austria, Saksamaa, Taiwan, Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Poola, Slovakkia, Sloveenia, Horvaatia, Küpros, Holland, Kreeka, Liechenstein, Vietnam - osad riigid ikka ja jälle korduvalt.
Ise elanud pikemalt Tokyos, Šhanghais, Pariisis, New Yorgis, Milaanos, Barcelonas, Ateenas.

Lemmikriik Jaapan. Lemmiklinnad Tokyo, Pariis, Barcelona, New York

Marianne - reisijuht alates 2008.aastast.
Algul Eestis reiside korraldamine ja alates 2010 suund Euroopasse.
Enda reisimise kogemus: kuni 1990.aastani varasem 15 liiduvabariiki ja Bulgaaria, alates 1997.aastast muu maailm: Küpros, Rootsi, Soome, Ameerika Ühendriigid, Egiptus, Hispaania, Gibraltar, Belgia, Türgi, Austria, Ungari, Tšehhimaa, Saksamaa, Itaalia, Portugal, Prantsusmaa, Inglismaa, Slovakkia, Sloveenia, Šotimaa, Horvaatia, Serbia, Poola, Inglismaa, Taani, Norra, Leedu, Läti, Kreeta, Hiina, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Holland, Filipiinid, Ukraina, Valgevene, Filipiinid, Valgevene, Kreeka jne - osad riigid ikka ja jälle korduvalt - Euroopa peaaegu läbi sõidetud.

Lemmikriik Austria. Lemmiklinnad Viin, Pariis, Praha, Krakow, St.Peterburg